Loptové športy

Zobrazujú sa výsledky 1–12 z 191

Loptové hry sa rozvíjali do podoby v akej sú dnes už mnoho rokov. Od praveku, po stredovek, keď sa stala lopta nástrojom spoločenských hier, ktorá prinášala ľudí k sebe a vyvolávala súperenie. Futbal sa vyvinul v Číne pred 2500 rokmi, i keď mnohý považujú za predchodcu futbalu Rimanskú hru zvanú Harpastum. Neskôr v Japonsku si ľudia podávali loptu nohou tak, aby sa nedotkla zeme, ale v starovekom Grécku si pomáhali aj rukami pri hre.
Dnes poznáme mnoho loptových hier. Badminton, basketbal, bejzbal, softbal, futbal, hádzaná, Squash, stolný tenis, tenis, volejbal. Ktorýkoľvek z nich obľubujete vy, nemusíte chodiť po obchodoch a hľadať najvhodnejší a cenovo najvýhodnejší výrobok pre Vás alebo Vaše dieťa. U nás to všetko nájdete iba jedným kliknutím v pohodlí Vášho domova. Ušetríme Vám nielen čas, ale aj peniaze.
Ak Vaše dieťa alebo Vy obľubujete tímové loptové hry, u nás môžete nájsť basketbalové lopty, futbalové lopty, volejbalové lopty, tenisové loptičky. Loptičky pre stolný tenis, bejzbal, softbal, squash. Košíky na badminton, badmintonové, tenisové rakety a rakety pre squash, vysokokvalitný stôl na stolný tenis, futbalové chrániče, basketbalový kôš s nastaviteľnou výškou z odolného oceľového materiálu… aby sme spomenuli iba pár výrobkov.